Carey-biografie

22. října 2007 v 11:03 | Lenka webmasterka |  Carey- biografie
Carey Jason Phillip Hart se narodil 17. července 1975 v Las Vegas ve státě Nevada. Jeho největší vášní je motocross, do jehož světa vstoupil, když mu byli 4 roky. To začal jezdit " dirt bikes ". Tak jezdil až do svých 17ti, a ve třiadvaceti začal jezdit " freestyle ". Tímto se stal nejznámějším motocrossovým jezdcem světa.
Je samozřejmě také známý pro své okouzlující kousky - backflipy. Motocross miluje natolik, že nezná hranice a je ochoten zpřerážet si všechny kosti v těle, jen aby divákům mohl předvést salta a různé jiné triky.
Na 2000 Gravity Games se Carey stal prvním jezdcem, který během soutěže udělal backflip na motorce. Skok mu přinesl ztlačenou páteř ve spodní části zad a namožený vaz. Tento trik je známý jako HART BREAKER, který Carey znovu nedokončil během 2001 Gravity Games, kde ztratil rukojeť motorky a přepadl. Skončil se zlomenými kostmi v noze, párem zlomených žeber a pohmožděnou kostrčí. Bylo to právě druhý den v Careyho škole motocrossu, kde opět předvedl světu takové triky jako třeba SUPERMAN SEAT GRAB a HART ATTACK ( ve vzduchu udělat stojku na motorce ).
Carey má mladšího brášku Tonyho, miluje hudbu a hraje na basskytaru ve skupině Pennywise. Také účinkoval v klipu Kida Rocka jako chlápek, který skáče přes přívěsy na parkovišti.
7.1. 2006 si vzal svou dlouholetou přítelkyni, zpěvačku P!nk, která ho požádala o ruku na jeho motocrossových závodech.
http://www.vh1.com/sitewide/flipbooks/img/shows/surreal_life_season_5/portrait/dpp_0015.jpg
thank's pink.er.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama