Rozhovor z Top Dívky (2006)

27. ledna 2008 v 12:53 | delish |  Z časopisů

Hodně písniček z tvého posledního alba se týká politiky.Co ty osobně považuješ za největší problém ?
Toleranci.Ženská práva,práva zvířat,práva menšin,to všechno mi připadá nedořešené.Hrozně mě štve,že lidi málo mluví také o problematice potratu.Třeba v Jižní Dakotě nesmí holka na interrupci ani v případě,že šlo o znásilnění.Není to hrůza ?
Jeden tvůj hit,Who knew,je o smrti tvého kamaráda.Měli jste hodně blízký vztah ?
Ano,vyrostli jsme spolu.Jenže on byl pro každou špatnost,samozřejmě se dostal i k drogám,jednou se předávkoval a najednou byl pryč.Hodně jsem přemýšlela o jeho smrti a o našem přátelství.Vlastně o přátelství vůbec.O tom,jak v jednom okamžiku máte kolem sebe samé skvělé lidi,které byste za nic nevyměnili, a za pár let už nemáte sílu ani chuť jim zavolat a jen si říkáte : co se sakra změnilo ?
V klipu Stupid Girls si děláš legraci z hollywwodských stars kvůli jejich řádění na večírcích a nakupování.Nemstí se ti za to ?
Ne,naštěstí nemají mé telefonní číslo(smích).Ale můj manažer si rozhořčených telefonátů užil dost.Nechci nikoho zraňovat,ale prostě říkám všechno naplno.To je můj styl.Myslím si ale,že každému došlo,že je to jenom legrace.Nemyslím si,že by ty holky byly opravdu tak hloupé,prostě je to jen jejich poza,která jim má zaručit úspěch.Stačilo by,kdybychom k sobě samým byli víc kritičtí, a na světě by hned bylo mnohem líp.
Jak tě vlastně napadlo nazpívat song zrovna o tomhle ?
Hodně jsme to probírali s různymi lidmi a mě prostě přišlo,že je správná chvíle pro takovou písničku.Připadala jsem si,jako bych žila v nějakým cizím,zdrogovaném světě,ve kterém budeš cool,jedině když máš konfekční velikost nula a narodíš se s pár miliony na kontě.Jen nakupovat,užívat si na party,nemít žádné hodnoty.Je to nechutný.Koho může bavit takový život....
Kdy sis uvědomila jak je pro tebe důležité být tak silnou ženou ?
Jednou jsem sledovala kluky na skejtu a došlo mi,že mě nebaví se jen dívat,ale že chci taky jezdit.Brzy jsem na tom uměla stejně dobře jako oni, a tím se změnil i jejich pohled na mě.Začali mě víc respektovat,brát jako jednoho z party.Mnohem snáz se jim se mnou povídalo.Rozhodně líp než s nějakou cukrovou panenkou.
Dokonce jsi sama požádala svého muže Careyho Harta o ruku.To není moc obvyklé.Kde jsi k tomu vzala odvahu ?
Vždycky jsem mu říkala,že v manželství moc nevěřím,což určitě vyznělo jako že nechci,aby mě žádal o ruku.Jednoho dne jsem si ale uvědomila,že jsme na stejné lodi.Že s ním můž jít na offroudové závody i na ochutnávku drahých vín.Ani trochu jsem nepochybovala o tom,že by mou nabídku odmítl.
Chytila tě pravá holčičí předsvatební nálada ?
No jasně.Zkoušela jsem si nejrůznější šaty,snila o tom,že se budu vdávat bosá na prosluněné pláži...celé dny jsem strávila na internetu hledáním informací a nejrůznějších tipů.Byla jsem totálně mimo.
To zní skoro neuvěřitelně.Ale zdá se,že se toho u tebe v poslední době hodně změnilo.Na začátku tvé kariéry tě cpali na jednu hromadus popovými princeznami.Kde se vidíš po hudební stránce právě teď ?
Jsem spokojená s tím,že dnes už leckomu dělá potíže mě zařadit,dát s někým do jednoho šuplíku.Nikdo neví,co ode mě vlastně může čekat.Jsem jako pouťové štěstíčko,kde taky dopředu nevíš,co nakonec v obálce najdeš.A to se mi na mě líbí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucka lucka | Web | 27. ledna 2008 v 19:06 | Reagovat

hele vždyt´  to je fuk jestli máš sto rubrik nebo 5 hlavně aby se to lidem líbilo a aby to bylo pořádně propracovaný chápeš že????

2 delish delish | E-mail | Web | 27. ledna 2008 v 19:19 | Reagovat

no jo pořád neotravuj!!

3 Lenka Lenka | Web | 27. ledna 2008 v 20:33 | Reagovat

:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama